English German Arabic Turkish

Çağrı Merkezi / 0324 516 2000 - 0532 177 90 33

Bize Yazın / info@tanermedikal.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Taner Medikal Servis Hakkımızda

Taner Medikal Servis genç, dinamik ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Taner Medikal Servis, A'dan Z'ye tüm COVID-19 ürünlerini ve ihtiyaç duyulan diğer medikal ürünlerini tedarik etmektedir.

Amacımız en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla tüm dünyada ihtiyaç duyulan noktaya en hızlı ve güvenli şekilde teslim etmektir.

Taner Medikal Servis Dünya üzerindeki ticaretlerde kaybedilen güven ortamını yeniden inşaa etmek prensibi ile kurulmuş bir firmadır.

Kendi alanlarında uzman, deneyimli ekibimizle tanışın. Problemlerinize geçici değil, kalıcı çözümler üretelim.


Taner Medikal Servis tüm sağlık kurum ve kuruluşlarının tıbbi cihaz ve medikal ekipmanların temini, satışı ve satış  sonrası teknik servis hizmetlerinin verilmesi, anahtar teslimi hastane projelerinin oluşturulması, bu projeler kapsamında, merkezi medikal gaz sistemleri ve donanımlarının yapılması, hemşire çağrı sistemleri, yoğun bakım, ameliyathane ve sterilizasyon ünitelerinin yapımı konularında faaliyet göstermektedir.

Ayrica firmamiz pandemi donemindeki talepler dogrultusunda Covid 19 Rapid testleri ve maskeler konusunda da yurt disi pazarina yonelik uretim faaliyetlerinde bulunmaktadirCopyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...